تزریق ژل لب روسی

ژل لب مدل روسی | قیمت، مزایا، مراقبت ها

اگر به دنبال تزریقات زیبایی و روش های زیبایی هستید احتمالا اسم روش تزریق ژل لب مدل روسی به گوشتان خورده است. زیبایی چهره روس ها غیرقابل انکار است و یکی از زیبایی های برجسته در چهره آنها فرم لب هایشان می باشد. بنابراین مدل لب روسی در تزریقات زیبایی نیز محبوبیت زیادی پیدا کرده است و طرفداران زیادی برای تزریق ژل لب مدل روسی وجود دارند. در این مقاله قصد داریم بیشتر به روش تزریق ژل لب روسی، بررسی نمونه کار و عکس واقعی ژل لب روسی، هزینه تزریق ژل لب روسی، معرفی بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران و… بپردازیم با ما همراه باشید.

نمونه کار تزریق ژل لب دکتر غیبی


عکس ژل لب روسی
نمونه کار تزریق ژل لب روسی

عکس واقعی تزریق ژل لب روسی


نمونه کار ژل لب روسی دکتر ربابه غیبی
تزریق ژل لب روسی دکتر غیبی

ژل لب مدل روسی

تزریق ژل لب مدل روسی هنر تزریق ژل به صورت عمودی و افقی در لب ها می باشد. در این روش از تزریقات ریز برای وارد کردن حجم دهنده به لب ها استفاده می شود. در نهایت لب هایی برجسته و قلوه ای ایجاد می شود که امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی متقاضی این تزریق زیبایی می باشند. در صورتی که لب بالای شما کوچک است و دوست دارید که فرم برجسته تری برای لب بالای خد ایجاد کنید و لب های برجسته تری داشته باشید تزریق ژل لب مدل روسی روش مناسبی برای شما است. البته میزان رضایت شما از نتیجه تزریقات زیبایی به مهارت پزشک متخصص می باشد که بهتر است به بهترین دکتر بوتاکس در تهران مراجعه کنید.

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

میزان ماندگاری تزریق ژل لب روسی

میزان ماندگاری ژل لب روسی به مانند دیگر فیلرهای لب می باشد. اما باید توجه داشته باشید که ماندگاری تزریق ژل لب به اندازه دیگر فیلرهای صورت نخواهد بود. به دلیل اینکه ما در طی روز از لب هایمان زیاد استفاده می کنیم و آنها را حرکت می دهیم بنابراین دوام فیلر در این ناحیه به نسبت دیگر نواحی صورت کمتر خواهد بود. به طور میانگین برای افراد مختلف ماندگاری ژل لب روسی در حدود 6ماه تا یک سال می باشد و با توجه به کیفیت ژل تزریق شده و مهارت پزشک متخصص می تواند میزان ماندگاری افزایش یابد.

✅ درباره تزریق بوتاکس نیز بدانید.

مزایای تزریق ژل لب روسی

یکی از مهم ترین مزایای تزریق ژل لب مدل روسی طبیعی بودن نتیجه تزریق زیبایی می باشد. اگر شما به دنبال زیباتر شدن چهره خود هستید اما نمی خواهید که ظاهری غیرطبیعی داشته باشید تزریق ژل لب مدل روسی می تواند یک نتیجه عالی اما طبیعی برای شما به ارمغان بیاورد. از دیگر مزایای تزریق ژل لب روسی این است که فرم لب بالا را برجسته تر می کند و این برای افرادی که لب بالایی کوچکی دارند نیز بسیار مناسب و مطلوب است.

ژل لب مدل روسی

تغییر گودی بالای لب در تزریق ژل لب روسی

یکی از ویژگی هایی که تزریق ژل لب مدل روسی دارد این است که این روش با افزایش گودی بالای لب باعث برجسته تر شدن لب بالایی می شود. بنابراین تاثیر برجستگی و خوش فرمی لب ها بیشتر و چشمگیرتر خواهد بود.

مشاوره آنلاین با دکتر ربابه غیبی

متخصص پوست، مو و زیبایی

عضو آکادمی متخصصین پوست آمریکا و اروپا
عضو انجمن متخصصین پوست ایران

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب

بعد از تزریق زیبایی ژل لب مدل روسی بهتر است مراقبت های بعد از تزریق ژل لب را رعایت کنید تا نتیجه بهتر و مطلوب تری حاصل شود. از جمله مراقبت های بعد از تزریق ژل لب عبارتند از:

  • حداقل تا 24 ساعت پس از تزریق ژل از فعالیت بدنی شدید خودداری کنید
  • حداقل تا 24 ساعت پس از تزریق ژل لب از بالا بردن دمای بدن و در معرض نور آفتاب بودن خودداری کنید
  • از کیسه یخ روی لب های خود استفاده کنید
  • مقدار زیادی آب بنوشید
  • از مصرف بیش از حد نمک به مدت 24 ساعت اجتناب کنید زیرا می تواند باعث کم آبی بدن شود

هزینه ژل لب روسی چقدر است؟

قیمت ژل لب مدل روسی مانند دیگر مدل های تزریق ژل لب می باشد. اما تفاوت هزینه ژل لب روسی با دیگر فیلرها در میزان فیلر مورد استفاده می باشد. با توجه به فرم لب های شما میزان فیلر موردنیاز برای ظاهری طبیعی و زیبا برای لب هایتان توسط پزشک متخصص بررسی و توصیه می شود. بنابراین بهتر است برای تعیین مدل ژل لب و میزان ژل مورد نیاز برای تزریق ژل را به صورت مشاوره فردی با متخصص پوست و مو و زیبایی در میان بگذارید.

سوالات متداول تزریق ژل لب روسی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *