هزینه لیزر موهای زائد در ونک

هزینه لیزر موهای زائد چقدر است؟

هزینه لیزر موهای زائد به چه عواملی بستگی دارد؟ روش لیزر در مقایسه با دیگر روش‌های حذف موهای زائد، چه هزینه‌ای داشته و آیا این هزینه به صرفه است؟ در این مقاله به این قبیل سوالات پرداخته‌ایم تا از هزینه‌های لیزر موهای زائد و موارد مرتبط با آن، آگاهی کامل‌تری داشته باشید.

هزینه لیزر موهای زائد

عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد

به طور کلی عوامل مختلفی بر هزینه لیزر موهای زائد تاثیرگذار است که در ادامه به برخی از این عوامل می‌پردازیم:

  • نواحی مختلف بدن

هزینه لیزر برای قسمت‌های مختلف بدن متفاوت بوده و این که کدام ناحیه از بدن را برای لیزر انتخاب می‌کنید، در قیمت نهایی آن تاثیرگذار خواهد بود. چرا که هر بخش از بدن، اندازه و وسعت متفاوتی داشته و افزون بر این، ریشه‌های مو نیز در قسمت‌های مختلف بدن دارای ضخامت‌های متفاوتی بوده و به درجات متفاوتی از لیزر نیازمند خواهند بود. برای مثال، لیزر موهای زائد در ناحیه زیر بغل و یا چانه، نسبت به لیزر موهای زائد در ناحیه کمر و پاها، هزینه کمتری خواهد داشت.

  • مدت زمان لیزر

مدت زمان لیزر نیز، یکی دیگر از عواملی است که در میزان هزینه لیزر موهای زائد تعیین کننده خواهد بود. در واقع مدت زمان لیزر، به وسعت و اندازه آن بخش از بدن بستگی داشته و هرچه بیشتر طول بکشد، به معنای لیزر کردن بخش وسیع‌تری از بدن و یا قسمت‌های بیشتری از بدن خواهد بود. همچنین، لیزر موهای ضخیم و خشن در مقایسه با موهای نازک، به مدت زمان بیشتری نیازمند بوده و قطعا شامل هزینه‌ی بیشتری نیز، خواهد شد.

  • تعداد دفعات لیزر

تعداد دفعات لیزر، در واقع تعداد جلساتی خواهد بود که برای لیزر موهای زائد خود به بهترین متخصص پوست و مو مراجعه خواهید کرد. تعداد جلسات و دفعات لیزر نیز، از فردی به فرد دیگر متفاوت بوده و افراد دارای موهای سخت و ضخیم‌، در مقایسه با افرادی که موهای سست‌تر و نازک‌تری دارند، به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند. همچنین نواحی مختلف بدن به تعداد جلسات مختلفی برای حذف و ریشه کن شدن کامل، احتیاج خواهند داشت. به عنوان مثال لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی حتی در افرادی که موهای بدن نرم و نازکی دارند، نیازمند دفعات لیزر بیشتری است تا به طور کامل حذف شده و وارد مرحله شارژ شود.

  • موقعیت جغرافیایی کلینیک لیزر

قیمت لیزر موهای زائد در شهرها و مناطق مختلف مانند لیزر موهای زائد در ونک، متفاوت بوده و شما می‌توانید این نکته را هنگام انتخاب کلینیک لیزر خود، این نکته را در نظر بگیرید.

  • نوع دستگاه لیزر

دستگاه‌های مختلفی برای لیزر موهای زائد وجو دارد مانند دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا، لادا، IPL، دایود و … که نوع دستگاه و میزان به روز بودن آن، در هزینه نهایی لیزر موهای زائد شما اثرگذار خواهد بود.

قیمت لیزر بیکینی و زیر بغل در سال 1402

نواحی از بدن مانند بیکینی و زیر بغل که در بیشتر موارد، موهای سخت‌تر و ضخیم‌تری دارند، با سرعت رشد موی بالاتری نیز همراه بوده و ممکن است از اصلاح روزانه و مداوم این نواحی خسته شده باشید. می‌توان گفت بهترین شیوه برای رفع موهای زائد در نواحی از بدن مانند زیر بغل، بیکینی و …، لیزر موهای زائد این نواحی است که افزون بر نازک کردن موهای زائد این بخش‌های بدن، رشد آن‌ها را در طول زمان و تکرار جلسات درمانی لیزر، متوقف خواهد کرد.

قیمت به این ترتیب، با لیزر موهای زائد بیکینی، زیر بغل و این گونه نواحی از بدن که حتی در افراد کم مو با موهای نازک نیز، آزاردهنده خواهد بود، برای همیشه از شر موهای خشن و سفت این نواحی خلاص خواهید شد. ضمن آن که اصلاح موهای زائد در این گونه نواحی با استفاده از روش‌های معمول شیو کردن، ریشه موها را به طور کامل حذف نکرده و همواره پس از اصلاح، پوست شما به طور کامل نمایان نخواهد شد و به اصطلاح، پوست توت فرنگی خواهید داشت. اما در روش لیزر، این مشکل نیز برطرف شده و هیچ نشانه‌ای از ریشه موهای زائد در پوست شما باقی نخواهد ماند.

لیزر بیکینی و زیر بغل نیز، بسته به عوامل مختلفی مانند نوع کلینیک، کیفیت خدماتی که دریافت می‌کنید، میزان سفتی و ضخامت ریشه موها، دستگاه لیزر مورد استفاده و …، متفاوت خواهد بود.

آیا هزینه لیزر موهای زائد بدن در مقایسه با دیگر روش‌ها به صرفه است؟

روش‌های دیگری که برای رفع موهای زائد به کار گرفته می‌شوند عموما شامل روش‌هایی مانند اپیلاسیون، وکس کردن، استفاده از تیغ و … است که در مقایسه با لیزر موهای زائد، نه تنها دائمی نبوده بلکه در برخی موارد، رشد موهای زائد بدن را افزایش خواهند داد. در این حالت شما مجبور خواهید بود به طور مداوم و برای دفعات بیشتری، از این روش‌ها برای حذف موهای زائد خود استفاده کرده و راه فراری از این چرخه بی‌پایان نداشته باشید.

این در صورتی است که با محاسبه هزینه کلی این گونه روش‌های شیو غیر دائمی و مقایسه‌ی آن با هزینه 8 تا 10 جلسه لیزر موهای زائد، متوجه به صرفه بودن روش لیزر خواهید شد، ضمن آن که این روش دائمی بوده و با کامل کردن جلسات خود، می‌توانید نگرانی بابت بازگشت و رشد دوباره موهای زائد بدن نداشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *