ماندگاری تزریق ژل لب

ماندگاری ژل لب چقدر است

همه افرادی که متقاضی تزریق ژل لب و تزریقات زیبایی هستند اینکه ماندگاری ژل لب چقدر است و تا چه مدت ماندگار است یکی از دغدغه های آنان می باشد. همانطور که می دانید تزریق ژل لب یکی از انواع تزریقات زیبایی می باشد که برای بهبود فرم و شکل ظاهری لب ها کاربرد دارد. میانگین ژل لب با توجه به برند مورد استفاده و انواع آن می تواند متفاوت باشد. در این مقاله از سایت دکتر ربابه غیبی می خواهیم به توضیحات بیشتری درباره ماندگاری ژل لب بپردازیم با ما همراه باشید.

دکتر ربابه غیبی دکتر پوست مو و زیبایی

چه عواملی بر ماندگاری ژل لب تاثیر می گذارد؟

ماندگاری ژل لب در انواع مختلف متفاوت است و نمی توان به طور یکسان برای تمامی انواع و برندهای آن مدت مشخصی را مطرح کرد. برخی از آنواع ژل ها می توانند تا دو سال ماندگاری داشته باشند در حالی که میزان ماندگاری در برخی از ژل ها در حدود چند ماه می باشد. بنابراین این سوال بوجود می آید که چه چیزی بر ماندگاری ژل لب تأثیر می گذارد؟ نوع، کیفیت و مقدار فیلر لب مورد استفاده، و متابولیسم طبیعی بدن شما تعیین می‌کند که نتایج ماندگاری ژل لب چقدر طول می‌کشد.

ماندگاری ژل لب براساس فرمول مورد استفاده

همانطور که می دانید فیلرهای لب برای افزودن جذابیت بیشتر به لب و افزایش طبیعی حجم کلی آن مورد استفاده قرار می گیرد. برای به دست آوردن نتایج واقعی و طبیعی، به برنامه درمانی مناسب، فرمول مورد استفاده مناسب برای نیازهای خاص خود و مقدار مناسب از فیلرها نیاز دارید. برای تعیین فرمول مناسب برای شما، باید با متخصص پوست و مو مشورت کنید. پزشک متخصص با توجه به ویژگی های فردی و شرایط کلی شما با استفاده از محصولات مناسب برای شما برنامه ای تهیه می کنند و حجم و ناحیه مناسب را برای نتایج دلخواه شما بررسی می کنند. مهم است که برای تزریق ژل لب فقط از یک متخصص آموزش دیده و با تجربه کمک بگیرید کنید چرا که مهارت کافی برای انجام این کار را دارد. در غیر این صورت، نتایج ممکن است اصلاً آن چیزی نباشد که انتظار داشتید.

میزان ماندگاری ژل لب

فرایند طبیعی و متابولیسم بدن

عامل دیگری که بر مدت زمان ماندگاری ژل لب تاثیر می گذارد متابولیسم بدن فرد می باشد. این فیلرها با استفاده از آنزیم های طبیعی ایجاد می شوند که در طول زمان توسط بدن شما متابولیزه می شوند. بنابراین اگر متابولیسم بسیار سریعی دارید، بدن شما فیلر اسید هیالورونیک را خیلی سریعتر از آنچه انتظار داشتید تجزیه می کند. با این حال، برخی از برندها قادرند اسید هیالورونیک را از طریق فرآیندی به نام پیوند متقابل طولانی‌تر کنند. هر چه پیوند متقابل بیشتر باشد، ژل در بدن ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

چگونه می توان ماندگاری ژل لب را افزایش داد؟

روشهای مختلفی برای افزایش ماندگاری ژل لب وجود دارد. اولین مورد، اجتناب از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش و استفاده منظم از بالم لب با SPF است. نوشیدن آب زیاد و تغذیه سالم نیز در افزایش اثرات فیلرهای هیالورونیک کمک کننده می باشد.

ماندگارترین فیلرهای لب کدامند؟

فیلرهای پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک به عنوان ماندگارترین فیلرهای زیبایی شناخته می شوند. برندهایی مانند Restylane و Juvederm به طور ویژه برای حجم دهی و جذابیت بیشتر لب ها برای نتایج طبیعی به مدت یک تا دو سال فرموله شده اند. اما برای انتخاب روش تزریقات زیبایی و نوع فیلر باید توجه به این نکته مهم داشته باشید که می توان تفاوت های ظریفی را بین هرکدام انتظار داشت. قبل از تصمیم گیری در مورد هرکدام بهتر است با پزشک متخصص مشورت داشته باشید.
دکتر ربابه غیبی از بهترین محصولات و فیلرهای پوستی با درجه حرفه ای برای بهبود فرم لب ها و چهره شما استفاده می کنند. برای رزرو اولین مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیلرهای لب و سایر خدمات دکتر ربابه غیبی همین امروز با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *