زاویه سازی فک با فیلر

همه چیز در مورد زاویه سازی فک با فیلر

زاویه سازی فک با فیلر یکی از روش های زیباسازی صورت می باشد. بسیاری از خانم ها و آقایان برای اینکه علائم پیری صورت خود را از بین ببرند، این روش زیباسازی صورت را استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از این روش چین و چروک های زاویه فک را از بین ببرید و به حالت صورت تان شکل منظم و زیبایی ارائه دهید. اگر می خواهید به خط فک خود تقارن ببخشید بهتر است که از این روش زیباسازی صورت استفاده کنید. روش های متنوعی را برای زیباسازی فک به کار می گیرند. اما باید بدانید که تزریق فیلر یکی از روش های امن و اقتصادی می باشد.

 شما می توانید با استفاده از روش تزریق فیلر به فک، حجم از دست رفته صورت خود را جبران کنید. چین و چروک هایی که روی شکاف پوستی پر شده اند را با استفاده از این روش از بین می برید. با استفاده از زاویه سازی فک شما می ‌توانید مرز بین گردن و صورت خود را زیباتر نمایید تا افتادگی غبغب و چانه تان به چشم نخورد. این روش کمک می کند که چانه شما باریک تر و ظریف تر به نظر برسد.

زاویه سازی فک با فیلر و بهبود وضعیت صورت

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که زاویه سازی فک با فیلر مزیت های زیادی دارد. این روش یکی از روش های کم دردسر به شمار می ‌رود که بی خطر است و دوران نقاهت ندارد. شما می توانید مقدار و محل تزریق را به گونه ای انتخاب کنید که اهداف زیبایی تان پس از تزریق برآورده گردد. زاویه فک باید به گونه ‌ای باشد که صورت اندازه مناسبی به دست بیاورد. تغییراتی که مربوط به تزریق فیلر می باشد بسیار طبیعی و ظریف است. شما می توانید تغییرات شگفت انگیز و عمده را بعد از تزریق در صورت خود مشاهده کنید.

روش های تزریق که برای زیباسازی چانه انجام می شوند، موقت و دائمی هستند. به همین دلیل شما برای زیباسازی صورت خود با استفاده از روش های تزریقی، حق انتخاب بیشتری دارید. برخی از روش های زیباسازی صورت دائمی هستند که شما نمی توانید تغییراتی را در آنها به وجود بیاورید. اما در روش های تزریقی مانند فیلر نتایج برگشت پذیر می باشند و شما یک بار دیگر می توانید برای زیبا سازی فک خود اقدام کنید.

اگر شما از نتیجه تزریق فیلر به فک خود راضی نباشید به راحتی می‌توانید با تزریق کردن یک آنزیم خاص نتایج را به صورت کامل به حالت اولیه برگردانید. تزریق فیلر از نظر اقتصادی نسبت به دیگر روش های زیبا سازی مقرون به صرفه تر می باشد. بر خلاف بسیاری از روش‌ های جراحی که به طور معمول با هزینه‌ های زیادی انجام می شوند شما نیازی نیست که جهت تزریق فیلر به چانه هزینه زیادی را پرداخت کنید.

چه افرادی می توانند برای تزریق فیلر به قسمت چانه صورت اقدام کنند؟

هر یک از افرادی که می خواهند برای زاویه سازی فک با فیلر اقدام کنند باید نوع صورت خود را بشناسند. در واقع پزشک نوع صورت فرد را بررسی می کند تا متوجه شود که فیلر برای زاویه سازی فک او مناسب است یا نیست. این روش تزریقی به طور معمول برای افرادی که دارای صورت چاق، هندسی گرد و لاغر هستند استفاده خواهد شد. برخی از افراد به دلایل دیگر مایل هستند که برای زاویه سازی فک خود اقدام نمایند.

هر یک از افرادی که چانه شان کوچک است می توانند با تزریق فیلر به فک، زیبایی چانه خود را افزایش دهند. همچنین افرادی که دارای پیشانی بلند و موهای پرپشت هستند بهتر است که زاویه سازی فک خود را با تزریق فیلر انجام دهند. اگر شما به فکر بهبود زیبایی صورت خود هستید باید بدانید که تزریق فیلر یکی از بهترین روش های زیبا سازی می باشد.

مراحل تزریق کردن فیلر به فک

 زمانی که پزشک جهت زاویه سازی فک با فیلر می خواهد اقدامات لازم را انجام دهد، مراحل مشخص شده ای را طی خواهد کرد. هر یک از مراحلی که جهت تزریق فیلر باید طی شود عبارت است از :

1. برای اینکه بیمار درد و سوزش سرنگ تزریق فیلر به فک را احساس نکند پزشک در محل مورد نظر کرم های بی حس کننده موضعی مانند کرم لیدوکائین را استفاده خواهد کرد.

2. بر اساس صلاحدید پزشک باید فیلر های حاوی ژل و یا چربی برای تزریق فیلر به فک مورد استفاده قرار بگیرند. پزشک بعد از اینکه صورت بیمار را مورد بررسی قرار می‌ دهد یکی از فیلرهای حاوی چربی و ژل را انتخاب می کند

3. پیش از انجام دادن فرآیند تزریق فیلر به چانه، پزشک صورت را کانتور می کند. در این صورت قادر است که به بهترین نحو ممکن تزریق فیلر را انجام دهد. کانتور کردن صورت برای زاویه سازی به این معنی است که عیوب صورت به طور کامل پوشانده گردد .

4. پس از کانتور کردن، پزشک فیلر را در نواحی مشخص شده و زیر پوست تزریق خواهد کرد.

 مزیت های تزریق فیلر به ناحیه فک و چانه

برخی از مهم ‌ترین مزیت های زاویه سازی فک با فیلر عبارت است از :

  • حالت صورت شما متقارن و موزون تر خواهد شد.
  • برجستگی و جذابیت بیشتری را به اجزای متفاوت صورت خود می بخشید.
  • گردی صورت به دلیل تزریق فیلر به چانه، از بین می رود.
  • لاغری بیش از اندازه صورت با تزریق فیلر برطرف خواهد شد.
  • تناسب فک با دیگر اجزای صورت به عنوان مزیت دیگر تزریق فیلر است.
  • یکی از مهمترین مزیت هایی که مربوط به تزریق فیلر به چانه می باشد این است که چانه تان پر می شود و برجسته تر می گردد.

مراقبت های زاویه سازی فک با فیلر

 فیلر یکی از پرکننده های صورت می باشد که شامل تزریق چربی و تزریق ژل است. هر یک از فیلرها را پزشک بر اساس تخصصی که دارد به قسمت‌ های تحتانی فک تزریق می ‌کند. زاویه سازی فک با فیلر بی خطر می باشد و سریع انجام می گردد. دوره نقاهت بعد از این روش بسیار کم خواهد بود. تورم بعد از تزریق امکان دارد که دو الی سه روز مشاهده شود. بعد از تزریق کردن فیلر شما می توانید فعالیت تان را آغاز کنید و محدودیتی در این زمینه ندارید.

کلام آخر

در حال حاضر یکی از روش های کم تهاجمی به منظور فرم دهی صورت، زاویه سازی فک با تزریق فیلر است که موجب زیباتر شدن ظاهر فرد می شود. این روش خطرات جانبی و عارضه جدی ایجاد نمی کند، اما به منظور دریافت نتیجه مطلوب و همچنین ماندگاری تزریق بهتر است این روش توسط متخصص پوست انجام شود. توجه داشته باشید که انجام این روش توسط افراد غیرحرفه ای می تواند احتمال بروز عفونت، حساسیت و همچنین عدم تقارن در چهره را افزایش دهد. به همین علت توصیه می شود برای انجام تزریق فیلر یا هر خدمات زیبایی به بهترین متخصص پوست مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *