تزریق ژل گونه

تزریق ژل گونه و تزریق فیلر گونه

تزریق ژل گونه چگونه انجام می‌شود؟ آیا تزریق ژل گونه درد دارد؟ برای تزریق ژل گونه چند سی سی ژل یا فیلر لازم است؟ قبل از تزریق ژل گونه چه اقداماتی باید انجام شود؟

با افزایش سن کلاژن پوستی کاهش پیدا کرده و باعث شل شدن پوست و افتادگی گونه‌ها می‌شود. اما تزریق ژل گونه یا فیلر گونه، یکی از روش‌های مناسب و کم تهاجمی است که به برجسته شدن و فرم گرفتن گونه ها کمک کرده و باعث زاویه‌ سازی صورت می‌شود.

دلایل تزریق ژل لب به گونه

تزریق ژل گونه یکی از راهکارهای زیبایی و مراقبتی است که با متعادل و متقارن‌سازی گونه‌ها و برجسته‌تر کردن آن‌ها، به زیبایی چهره فرد کمک کرده و می‌توان از طریق آن، شکل دلخواهی در گونه‌ها ایجاد کرد. گونه های برجسته، جذابیت و شادابی بیشتری به چهره شما بخشیده و باعث زیباتر شدن لبخند خواهد شد.

تزریق فیلر گونه همچنین تنها برای زیبایی و برجسته‌سازی گونه‌ها نبوده و در برخی از موارد برای رفع چین و چروک و برطرف کردن افتادگی گونه به کار می‌رود. تزریق ژل یا فیلر گونه در واقع یک روش زیبایی غیر جراحی و کم تهاجمی است که اگر توسط متخصص پوست و مو انجام شود، نتایج مناسب و رضایت‌بخشی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: درمان خط خنده با تزریق فیلر

گونه برجسته

مزایای تزریق ژل به گونه

تزریق ژل می تواند مزایای متعددی داشته باشد که مهم ترین آنها شامل موارد زیر می شود:

برجسته شدن گونه و افزایش زیبایی: همانطور که گفته شد تزریق ژل به گونه باعث افزایش زیبایی آنها می شود.

کوتاه بودن زمان عمل: تزریق ژل کمتر از نیم ساعت طول می کشد و در نتیجه شما نیازی به خالی کردن وقت برای تزریق ژل لب نخواهید داشت.  ماندگاری ژل بین 6 ماه تا دو سال متفاوت است.

عدم نیاز به مراقبت: تزریق ژل لب عملی ایمن و بی دردسر است که به هیچگونه مراقبتی بعد از عمل نیاز نخواهد داشت. این عمل نیازی به بی هوشی ندارد و در بسیاری از موارد قبل از تزریق پزشک از  بی حسی استفاده می کند. شما بلافاصله بعد از تزریق ژل می توانید به فعالیت های روزانه خود ادامه دهید.

بیشتر بخوانید: تزریق ژل

امکان تخلیه ژل: در صورتی که از نتایج حاصل از تزریق ژل رضایت ندارید امکان کاهش حجم و یا تخلیه ژل وجود دارد. به یاد داشته باشید که بهتر از برای تخلیه ژل نزد پزشک دیگری نروید.

عدم آسیب به بافت پوستی: از آنجایی که ژل های مورد استفاده از هیالورونیک اسید ساخته شده اند، بعد از گذشت زمان جذب پوست می شوند و هیچ آسیبی به بافت های پوستی وارد نمی کنند. این ژل ها بعد از مدتی نیاز به تمدید دارند و همانطور که گفته شد هیچگونه آسیبی به دنبال ندارند.

اقدامات لازم قبل از تزریق ژل به گونه

قبل از تزریق ژل به گونه موارد زیر را رعایت کنید:

  • قبل از تزریق ژل از مصرف دخانیات بپرهیزید. مصرف هرگونه دخانیات باعث رقیق شدن خون می شود.
  • از استعمال کرم و لوازم آرایشی خودداری کنید.
  • از مصرف داروی ضد التهاب اجتناب کنید.

سوالات متداول تزریق ژل گونه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *