هزینه مزوتراپی صورت 1402

هزینه مزوتراپی صورت در سال 1402

هزینه مزوتراپی صورت در سال 1402 چگونه محاسبه می‌شود؟ مزوتراپی لک صورت چه هزینه‌هایی را شامل چه هزینه هایی می‌شود؟ چه عواملی در هزینه مزوتراپی صورت موثر خواهند بود؟ قیمت انجام خدمات زیبایی و درمانی مانند مزوتراپی صورت به چه صورتی است؟ هزینه هر جلسه مزوتراپی صورت در سال 1402 چقدر خواهد بود؟

هزینه و تعرفه مزوتراپی صورت در سال 1402 را نمی‌توان به صورت یک مبلغ مشخص و واحد بیان کرد. چرا که به عوامل و فاکتورهای بسیاری بستگی خواهد داشت و در این مقاله به بررسی این عوامل و نحوه اثرگذاری آن‌ها در هزینه نهایی مزوتراپی صورت خواهیم پرداخت. چرا که بیشتر افراد به دلیل بالا رفتن سن، بروز لک و آثار زخم و جوش، چین و چروک، شل شدگی و افتادگی پوست و …، به دنبال روش‌های درمانی و زیبایی مناسب و ایمنی مانند مزوتراپی صورت هستند و می‌خواهند در مورد قیمت انجام این کار زیبایی و نحوه محاسبه آن، اطلاعات لازم و کافی داشته باشند.

هزینه مزوتراپی برای لک صورت

عوامل موثر در هزینه مزوتراپی صورت در سال 1402

در اینجا مهم‌ترین عوامل و فاکتورهایی که در هزینه نهایی مزوتراپی صورت موثر هستند را بررسی کرده‌ایم.

این عوامل عبارتند از:

  • نوع داروی مورد استفاده

نوع داروهایی که برای انجام مزوتراپی صورت استفاده می‌شوند، نقش بالایی در تعیین هزینه مزوتراپی صورت خواهند داشت. در واقع، کوکتل‌های مزوتراپی صورت برندها، انواع و ترکیبات دارویی مختلفی داشته که هر کدام قیمت و هزینه متفاوتی دارند. برای انتخاب مواد و داروی مناسب از بین طیف گسترده این کوکتل‌ها، بهترین متخصص پوست و مو با توجه به نیازهای پوستی فرد، حساسیت‌ها، شرایط و سوابقی که دارد، نوع مناسب و مورد نیاز را انتخاب و مشخص خواهد کرد.

  • تخصص و مهارت پزشک

تخصص و مهارت پزشک متخصصی که به آن مراجعه می‌کنید، افزون بر کیفیت عمل زیبایی که انجام داده‌اید، ماندگاری و اثربخشی بالاتر، کمتر بودن میزان عوارض و خطرات احتمالی و …، در هزینه انجام مزوتراپی صورت نیز، موثر خواهد بود.  پزشک متخصص و متبحر، با تشخیص درست و در نظر گرفتن آن چه که فرد از انجام مزوتراپی صورت خود انتظار دارد، بهترین روش درمانی را به کار خواهد گرفت؛ ضمن آن که با دقت، تجربه و تخصص بالایی که دارد، مزوتراپی صورت را به بهترین شکل ممکن برای بیمار خود انجام خواهد داد. در این حالت ممکن است انجام مزوتراپی صورت هزینه کمی بالاتری داشته باشد که در عوض نیز، ریسک عوارض جانبی، بروز نتایج نامطلوب و … را به خوبی برطرف کرده و سبب می‌شود تا نگرانی از این بابت نداشته باشید.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره مزوتراپی برای گودی زیر چشم

  • میزان حجم مواد مورد استفاده

افزون بر نوع مواد و کوکتل‌های مورد استفاده، حجم و میزان مواد استفاده شده نیز نقش مهم و پررنگی در تعیین قیمت مزوتراپی صورت خواهد داشت که یک موضوع مشخص و بدیهی است. در واقع هرچه عیوب و نواقص پوست صورت فرد بیشتر بوده و نیاز به ترمیم بیشتری داشته باشد، حجم مواد مورد استفاده و داروهای تزریق شده بیشتر بوده و در نتیجه آن نیز، هزینه مزوتراپی مبلغ بیشتری در بر خواهد داشت. در واقع گستردگی ناحیه درمان و مناطقی از صورت که به انجام مزوتراپی نیاز دارند، یک عامل تعیین کننده در مبلغ نهایی این عمل زیبایی و درمانی خواهد بود.

هزینه هر جلسه مزوتراپی لک صورت در سال 1402

قیمت هر جلسه مزوتراپی لک صورت نیز، به فاکتورهای متعدد و مختلفی مانند آن چه در بالا گفته شد، بستگی خواهد داشت. در واقع، تجربه و مهارت پزشک، نوع کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید، نوع و برند کوکتل مزوتراپی مورد استفاده، حجم و میزان مواد و داروهایی که در هر جلسه مورد استفاده قرار بگیرد، در تعیین هزینه هر جلسه مزوتراپی صورت موثر و دخیل خواهد بود.

انجام مزوتراپی صورت توسط دکتر غیبی نیز بر اساس فاکتورها و عوامل گفته شده متغیر بوده که با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد مزوژل انجام شده و در حالت کلی در بازه‌های قیمتی گفته در زیر قرار دارد:

مزوتراپی لک صورت توسط دکتر غیبی با استفاده از مزوژل‌های جوانساز PDRN برای تمامی نواحی صورت (زیر چشم و …) برای هر جلسه درمانی در بازه قیمتی حدود دو و نیم میلیون تومان، مزوژل‌های جالبرو در دو نوع کلاسیک و HMW در بازه قیمتی چهار و نیم تا هفت میلیون تومان و مزوژل‌های رویتاکر نیز بسته به دوز مصرفی دارو برای هر جلسه درمانی در بازه قیمتی دو تا سه میلیون تومان قرار دارد.

پرداخت هزینه مزوتراپی صورت توسط بیمه خدمات درمانی چگونه است؟

انجام مزوتراپی صورت و همچنین، مزوتراپی لک صورت که از جمله زیر مجموعه‌های خدمات امور زیبایی محسوب می‌شوند، تحت پوشش بیمه خدمات درمانی قرار نخواهند گرفت. البته بهتر است در این مورد از پزشک خود و بیمه‌ای که تحت پوشش آن قرار دارید، سوال کرده و راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *