هزینه مزوتراپی زیر چشم

هزینه مزوتراپی زیر چشم در سال 1402

هزینه مزوتراپی زیر چشم در سال 1402 چگونه است و به چه عواملی بستگی دارد؟ استفاده از بهترین مواد مزوتراپی زیر چشم، چه هزینه‌ای را در بر خواهد داشت؟ مزوتراپی گودی زیر چشم چه هزینه‌هایی داشته و قیمت آن چگونه محاسبه می‌شود؟ هزینه انجام این کار زیبایی و درمانی، به تعداد جلسات مزوتراپی دور چشم بستگی خواهد داشت یا خیر؟

مزوتراپی زیر چشم، یک روش مقرون به صرفه بوده چرا که با انجام این راهکار درمانی و زیبایی، شما می‌توانید بدون نیاز به عمل جراحی و یا دیگر روش‌های تهاجمی و در مدت زمان کوتاهی، گودی، سیاهی و تیرگی، پف کردگی و دیگر نواقص زیر چشم خود را به راحتی برطرف کنید. در واقع در این روش درمانی کم تهاجمی و اثر بخش، از یک ماده دارویی برای تزریق به زیر چشم استفاده می‌شود که منشا گیاهی داشته و افزون بر این، با مقادیر زیادی ویتامین، مواد معدنی، اسیدهای آمینه، اسید هیالورونیک و … همراه است. این مواد مغذی و گیاهی، سبب تحریک پوست زیر چشم برای کلاژن‌سازی شده و اتز این طریق به ترمیم و بازسازی پوست زیر چشم و از بین رفتن گودی و سیاهی‌های ایجاد شده در آن، به خوبی کمک می‌کند. تمامی این عوامل سبب می‌شود تا پرداخت هزینه مزوتراپی چشم، یک راهکار ارزشمند و موثر در بازیابی سلامت و زیبایی پوست اطراف چشم محسوب شده و از هر نظر، مقرون به صرفه باشد.

هزینه مزوتراپی چشم 1402

عوامل موثر در هزینه مزوتراپی چشم در سال 1402

در اینجا به عوامل و فاکتورهایی می‌پردازیم که در میزان هزینه مزوتراپی برای گودی زیر چشم موثر بوده و در تعیین قیمت آن، نقش دارند:

  • میزان سیاهی و گودی زیر چشم

میزان سیاهی و گودی زیر چشم، یکی از عوامل تعیین‌کننده و موثر در میزان مبلغ مزوتراپی زیر چشم است. چرا که هرچه میزان وخامت و شدت تیرگی و گودی زیر چشم بیشتر باشد، به تعداد جلسات درمانی بیشتری برای برطرف شدن کامل و دست‌یابی به یک نتیجه مطلوب نیاز داشته و به همین خاطر، هزینه بیشتری را شامل خواهد شد.

  • نوع کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید

همان طور که مشخص است، معتبر و استاندارد بودن کلینیکی که برای انجام مزوتراپی چشم‌هایتان به آن مراجعه می‌کنید، تاثیر بالایی در میزان هزینه انجام این کار درمانی و زیبایی خواهد داشت. چرا که قطعا یک کلینیک معتبر و استاندارد، تمامی تجهیزات مورد نیاز، پیشرفته و به روز را در اختیار داشته تا در صورت لزوم از آن‌ها استفاده کند. به این ترتیب شما می‌توانید بدون هیچ گونه نگرانی بابت حساسیت چشم‌ها و بروز آسیب و خطرات احتمالی برای چشم‌هایتان به چنین کلینیکی مراجعه کرده و با اطمینان کامل، هزینه مزوتراپی دور چشم خود را پرداخت کرده و یک درمان موفق را تجربه کنید. البته باید این نکته را نیز بدانیم که هزینه انجام مزوتراپی در این گونه کلینیک‌ها نیز، بر اساس شهر و منطقه متفاوت بوده و ممکن است از نظر مبلغ پرداختی، تفاوت‌هایی با یکدیگر داشته باشند.

بیشتر بخوانید: هزینه مزوتراپی صورت در سال 1402

  • دستمزد پزشک و متخصص برای انجام مزوتراپی زیر چشم

انجام مزوتراپی دور چشم گرچه یک روش مناسب، کم تهاجمی و اثربخش برای برطرف کردن تیرگی‌ها و نواقص دور چشم است، اما میزان موفقیت و اثربخشی آن، تا حد بالایی به میزان تجربه و تخصص پزشک و متخصصی که به آن مراجعه می‌کنید، بستگی خواهد داشت. در واقع به دلیل حساسیت بالای ناحیه چشم و انجام این کار درمانی، بهتر است به یک متخصص با تجربه و با تبحر بالا مراجعه کرده تا نگرانی بابت خطرات و عوارض احتمالی نداشته باشید.

  • نوع و میزان ماده دارویی تزریق شده در مزوتراپی زیر چشم

مواد تشکیل‌دهنده و نوع ماده دارویی که در مزوتراپی دور چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد، یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت مزوتراپی گودی زیر چشم است که از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود.

هزینه مزوتراپی زیر چشم در سال 1402 بر اساس تعداد جلسات

تعداد جلسات مورد نیاز برای مزوتراپی زیر چشم بر اساس تشخیص بهترین متخصص پوست و مو و همچنین بر اساس وضعیت بیمار، میزان و شدت تیرگی و نواقص دور چشم او و …، تعیین خواهد شد. پس از مشخص شدن تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام مزوتراپی دور چشم، می‌توان قیمت و هزینه نهایی مزوتراپی گوی زیر چشم را نیز به خوبی مشخص کرد و از آن جا که مشخص است، هرچه دور چشم فرد به درمان و تعداد جلسات درمانی بیشتری نیاز داشته باشد، قیمت و مبلغ انجام آن نیز، بیشتر خواهد بود.

انجام مزوتراپی زیر چشم توسط دکتر غیبی نیز بر اساس فاکتورها و عوامل گفته شده متغیر بوده که با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد مزوژل انجام شده و در حالت کلی در بازه‌های قیمتی گفته در زیر قرار دارد:

مزوتراپی زیر چشم توسط دکتر غیبی با استفاده از مزوژل‌های جوانساز PDRN برای تمامی نواحی صورت (زیر چشم و …) برای هر جلسه درمانی در بازه قیمتی حدود دو و نیم میلیون تومان، مزوژل‌های جالبرو در دو نوع کلاسیک و HMW در بازه قیمتی چهار و نیم تا هفت میلیون تومان و مزوژل‌های رویتاکر نیز بسته به دوز مصرفی دارو برای هر جلسه درمانی در بازه قیمتی دو تا سه میلیون تومان قرار دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *