هزینه تزریق چربی

هزینه تزریق چربی در سال 1402 چقدر است؟

هزینه تزریق چربی در سال 1402 چگونه است؟ هزینه تزریق چربی به لب چقدر است؟ قیمت تزریق چربی به صورت به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا قیمت تزریق چربی برای نواحی مختلف صورت متفاوت است؟

تزریق چربی به صورت یکی از محبوب‌ترین روش‌های جوانسازی و سفت شدن پوست صورت است که در اثر عوامل مختلف مانند بالا رفتن سن، قرارگیری در معرض نور آفتاب و …، شل و افتاده شده و یا چین و چروک‌هایی در آن ایجاد شده است. تزریق چربی به نواحی مختلف صورت همچنین نتایج کاملا طبیعی به دنبال داشته و از میان دیگر روش‌های زیبایی مانند تزریق فیلر، تزریق ژل و …، عوارض بسیار کمتری دارد. اما هزینه انجام این روش محبوب و موثر، یکی از سوال‌ها و دغدغه‌های مهم قبل از انجام آن است، به همین دلیل در این مقاله به هزینه تزریق چربی به صورت و عوامل موثر بر آن پرداخته‌ایم.

هزینه تزریق چربی

هزینه تزریق چربی به صورت و عوامل موثر بر آن

تزریق چربی به صورت گرچه مزایای متعددی از جمله کاهش چین و چرک، شادابی و یکدست شدن پوست را به دنبال داشته و نسبت به ژل‌ها و فیلرهای تزریقی، ظاهری طبیعی‌تر و ماندگاری بالاتری دارد، اما لازم است قبل از انجام آن، حتما با پزشک خود در این مورد مشورت کرده و در مورد هزینه و قیمت تزریق چربی به صورت، روش برداشتن چربی و … گفتگو کنید. هزینه تزریق چربی در واقع، به عوامل مختلفی بستگی داشته که در ادامه به بررسی آن‌ها پرداخته‌ایم:

هزینه تزریق چربی در سال 1402 به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

حجم چربی تزریق شده به صورت

با توجه به میزان چربی تزریق شده قیمت تزریق چربی نیز افزایش خواهد یافت. میزان چربی باید توسط پزشک متخصص تشخیص داده شده و تعیین این مسئله به صورت سلیقه ای و دلخواه امکان پذیر نیست.

قیمت تزریق چربی

روش برداشتن چربی

از قسمت های مهم تزریق چربی به صورت، مرحله برداشتن چربی است. تکنیک های انتقال چربی از طریق برداشتن مقدار کمی چربی از یک ناحیه از بدن و انتقال آن به جای دیگر انجام می‌شود. در روش انتقال چربی ظاهری طبیعی و بهبود یافته را حداقل تا شش ماه پس از عمل خواهید دید و بدون هیچ گونه عارضه خطرناکی دوره بهبودی خود را طی خواهید کرد. یکی از روش‌های برداشتن چربی روش لیپوساکشن است که به دلیل عوارض احتمالی بعد از برداشتن چربی مانند کبودی، تورم، اسکار و … محبوبیت کمتری پیدا کرده است. روش لیپوماتیک از دیگر روش های برداشتن چربی است که به نسبت برداشتن چربی با لیپوساکشن بهتر و محبوب‌تر بوده و البته کمی گران‌تر است چرا که به دلیل دقت و ظرافت بیشتر این دستگاه در برداشتن چربی ها آسیب کمتری متوجه فرد خواهد بود.

نواحی مختلف صورت برای تزریق چربی

یکی از مطمئن‌‌‎ترین و موثرترین راه ‌ها برای بهبود مشکلات ظاهری صورت، جوانسازی پوست با انتقال چربی است. این روش باعث افزایش حجم و ایجاد کشش در پوست شده و ظاهر آن را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد. این روش، کاهش تدریجی کلاژن را که با افزایش سن اتفاق می‌‌افتد، معکوس خواهد کرد. اما با توجه به ناحیه تزریق چربی نیز هزینه تزریق چربی متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، در تزریق چربی به گونه میزان چربی بیشتری مورد استفاده قرار گرفته و مدت زمان انجام بیشتری نیاز خواهد داشت؛ بنابراین هزینه تزریق چربی در این ناحیه افزایش می‌یابد.

دستمزد پزشک متخصص برای تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به نواحی مختلف صورت یک روش کم تهاجمی و نسبتا طبیعی بوده که برای جوانسازی، افزایش حجم و برطرف کردن چین و چروک‌های نواحی مختلف صورت و … انجام می‌شود. اما میزان اثربخشی و موفقیت این روش به میزان تجربه و تخصص پزشک بستگی بالایی داشته و به همین دلیل بهتر است برای تزریق چربی به نواحی مختلف صورت شامل پیشانی، گونه، لب‌ها و … به متخصص پوست و مو مراجعه کنید.  

هزینه تزریق چربی در سال 1402 چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه تزریق چربی به صورت در سال 1402 تحت تاثیر عوامل مختلفی که گفته شد شامل میزان چربی تزریق شده، نواحی مورد نظر برای انجام تزریق، روش برداشتن چربی، تجهیزات مورد استفاده و … متغیر بوده و نمی‌توان مبلغ مشخصی برای آن در نظر گرفت. افزون بر این نوسانات قیمت دارو و تجهیزات پزشکی نیز بر قیمت نهایی تزریق چربی تاثیرگذار بوده و سبب تغییر آن خواهد شد. همچنین تزریق چربی به صورت ممکن است نیاز به تکرار داشته و انجام جلسات بیشتر، هزینه بالاتری را نیز برای فرد به دنبال خواهد داشت. تزریق چربی به صورت گرچه در مقایسه با تزریق ژل، فیلر و … هزینه بالاتری در بر دارد اما در مقابل این روش‌ها، عوارض کمتری داشته و از این نظر ارزش پرداخت هزینه بالاتر را دارد.

مطالب مرتبط

2 پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *