رفع غبغب با دستگاه ار اف

رفع غبغب با دستگاه اندو آر اف

رفع غبغب با دستگاه اندو آر اف چگونه انجام می‌شود؟ انجام آر اف غبغب چه عوارضی ممکن است داشته باشد؟ آیا استفاده از دستگاه رفع غبغب موثر است؟ اندو ار اف غبغب چه هزینه ای خواهد داشت؟ دستگاه اندو آر اف چگونه موجب تخریب سلول‌های چربی می‌شود؟ مزایای درمان غبغب با RF چیست؟

اندو آر اف یک تکنیک جدید در روش‌های زیبایی و مربوط به جوانسازی پوست بوده که بر خلاف دیگر روش‌های جراحی، یک روش ایمن و غیر تهاجمی است. این روش زیبایی و درمانی، ضمن کمک به برطرف شدن چین و چروک‌ها و چربی‌های جمع شده در نواحی از بدن مانند غبغب، به سفت شدن پوست، رفع لکه‌ها و جای زخم و جوش و … نیز کمک می‌کند.

اندو ار اف برای رفع غبغب

دستگاه اندو آر اف چگونه به رفع غبغب کمک می‌کند؟

دستگاه اندو ار اف یک دستگاه پیشرفته پزشکی است که با استفاده از فناوری‌های پیشرفته نوری و لیزری به درمان مشکلات پوستی، زیبایی و ترمیم پوست آسیب دیده آسیکمک بسیاری می‌کند. اندو ار اف از تکنولوژی روز و نورهای قوی جهت انجام درمان‌ها و رفع مشکلات پوستی استفاده می‌کند. دستگاه اندو آر اف در واقع با انجماد چربی چانه، به سفت شدن پوست شل در اطراف ناحیه چانه و اطراف گلو کمک کرده و از این طریق، به رفع غبغب کمک می‌کند.

طرز کار دستگاه اندو آر اف به این صورت است که پروب ظریف تعبیه شده در این دستگاه، پس از مورد هدف قرار دادن ناحیه مورد نظر برای درمان، جریان‌های متناوبی با فرکانس بین 0.3 و 10 مگاهرتز را به بافت زیرین پوست فرستاده تا از طریق انتقال انرژی و گرمای تولید شده، پوست را تحریک کرده و از این طریق به بازسازی و تولید کلاژن در آن کمک می‌کند.

فرکانس رادیویی و حرارت تولید شده توسط این دستگاه همچنین، به نابودی سلول‌های چربی در نواحی از بدن مانند غبغب و سفت شدن پوست بدن کمک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: مزوتراپی غبغب

مزایای درمان غبغب با دستگاه اندو آر اف

درمان غبغب و حذف آن با کمک دستگاه اندو آر اف، مزایای متعددی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

  • یک روش ایمن، غیر تهاجمی و بدون درد است که از نظر بالینی کاملا اثبات شده است.
  • اندو آر اف غبغب، هیچ نیازی به بیهوشی، بی حسی، استفاده از داروهایی نظیر آرام‌بخش و … ندارد.
  • در این روش از هیچ گونه سوزن و مواد شیمیایی استفاده نشده و کاملا راحت و بدون درد است.
  • اندو آر اف غبغب ضمن افزایش گردش خون، جوانسازی و لیفت پوست، تحریک پوست برای تولید کلاژن و الاستین، به جوان شدن چهره فرد کمک خواهد کرد.
  • این روش درمانی، دوره نقاهت بسیار کوتاهی داشته و افزون بر این، نتایج آن سریعا بعد از انجام یک جلسه نیز مشخص شده و این روش درمانی، نتایج فوری و بلند مدتی دارد.

توصیه ها و مراقبت های بعد از اندو آر اف غبغب

پس از انجام اندو آر اف غبغب لازم است توصیه‌ها و مراقبت‌های لازم بعد از انجام آن را جدی گرفته و آن‌ها را رعایت کنید. این مراقبت‌ها عبارتند از:

پس از انجام آر اف غبغب، تلاش کنید تا در معرض مستقیم نور خورشید قرار نداشته باشید. چرا که پوست در این زمان بسیار حساس بوده و اشعه آفتاب می‌تواند موجب بروز لک در آن شود.

این روش درمانی و زیبایی ضمن برطرف کردن غبغب به کلاژن سازی پوست هم کمک می‌کند و به همین دلیل لازم است تا پس از انجام آن، به مقدار کافی آب بنوشید و این نکته را حتما در نظر داشته باشید.

بیشتر بخوانید: مزایا و هزینه هایفوتراپی غبغب

برای رفع غبغب به چند جلسه اندو آر اف نیاز داریم؟

همان گونه که در قسمت‌های بالاتر گفته شد، درمان غبغب به روش اندو آر اف نتایج فوری و همچنین طولانی مدت داشته و نتایج آن پس از یک جلسه درمان نیز مشخص خواهد بود. اما باید برای رفع کامل غبغب، جلسات درمانی خود را کامل کرده تا همه چربی‌های موجود در این ناحیه، افتادگی‌ها و چین خوردگی‌های پوست به طور کامل از بین رفته و برطرف شوند. تعیین تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع کامل غبغب به روش اندو آر اف، بر عهده بهترین متخصص پوست و مو بوده اما در حالت کلی می‌توان حدود 3 تا 6 جلسه را برای انجام این تکنیک و کامل کردن مراحل درمانی مناسب دانست.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *