تزریق فیلر چانه

تزریق فیلر به چانه

تزریق فیلر چانه چه کاربردها و مزایایی دارد؟ آیا تزریق ژل چانه به زاویه سازی فک کمک می‌کند؟ بهترین سن برای انجام این کار چه زمانی است؟ انتخاب بهترین متخصص پوست و مو برای تزریق ژل به چانه، چه اهمیتی دارد؟ تزریق فیلر به چانه، یکی از موارد محبوب و پرطرفدار در زیبایی صورت است که تاثیر بالایی در فرم دادن به چانه شخص داشته و جلوه‌ی دیگری به چهره او خواهد داد. در این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با این اقدام زیبایی آشنا شده و با آگاهی بیشتری آن را انتخاب کنیم.

تزریق ژل چانه در ونک

تزریق فیلر به چانه چه کاربردهایی دارد؟

تزریق ژل چانه، با برجسته کردن چانه شخص، عیوب آن را از نظر زیبایی شناختی برطرف کرده و یک روش درمانی مناسب برای افرادی است که به دنبال راهی برای حجم بخشیدن به ناحیه چانه و یا زاویه سازی فک خود هستند. تزریق فیلر چانه ضمن فرم دهی مناسب به چانه، چهره او را زیباتر کرده و از این طریق، اعتماد به نفس فرد را برای حضور در اجتماع افزایش خواهد داد.

در تزریق فیلر به چانه، ژل های پوستی به نواحی مشخص شده توسط بهترین متخصص پوست و مو تزریق شده تا کانتور فک پایین و یا زاویه سازی صورت به خوبی انجام شود. تزریق ژل در ناحیه چانه همچنین، نواقص چانه، گودی‌ها و فرورفتگی‌های چانه، چین و چروک‌ها و … را برطرف کرده و به بزرگ‌تر و حجیم به نظر رسیدن چانه کمک می‌کند. تزریق ژل چانه افزون بر این، موجب زیباتر به نظر رسیدن لب‌ها شده و در زیبایی کلی چهره فرد، تاثیرگذار خواهد بود.

همچنین بسیاری از افراد، چانه کوتاهی داشته و یا چانه آن‌ها نامتقارن به نظر می‌آید. این دسته از افراد می‌توانند با کمک تزریق فیلر، طول چانه خود را بلندتر کرده و یا اندازه آن را افزایش دهند. همچنین در صورتی که چانه‌ی فرد نامتقارن به نظر برسد، می‌توان از طریق این روش درمانی و مشورت با پزشک متخصص، آن را بهبود بخشیده و کاملا برطرف کرد.

تزریق ژل چانه در ملاصدرا

تزریق ژل چانه چگونه انجام می‌ شود؟

تزریق ژل به چانه، مانند تزریق ژل به دیگر نواحی بدن مانند تزریق فیلر خط اخم، تزریق لب، تزریق فیلر زیر چشم، تزریق ژل گونه و … بوده و برای انجام آن، پزشک در ابتدا ناحیه مورد نظر را ضد عفونی کرده و سپس با بی حسی موضعی، آن را برای تزریق آماده می‌کند.

سپس با استفاده از کانول و یا سوزن، ژل های پوستی را به ناحیه چانه فرد تزریق خواهد کرد. ژل های پوستی نیز، ترکیبی از مواد طبیعی و مواد مصنوعی هستند که به عنوان فیلر و مواد پر کننده در بخش‌های مختلف بدن استفاده می‌شوند. این ژل‌های پوستی گرچه دوام و کیفیت بالایی دارند اما با گذشت زمان جذب بدن شده و باید در فواصل زمانی مشخص، برای تزریق مجدد آن‌ها اقدام کنید.

مزایای تزریق فیلر چانه

تزریق فیلر چانه، مزایای متعددی داشته که در ادامه به آن ها می‌پردازیم:

  • نتایج تزریق فیلر چانه، به سرعت قابل مشاهده بوده و برای دیدن تغییرات چهره خود پس از تزریق فیلر به چانه، نیازی نیست مدتی را صبر کرده و منتظر بمانید.
  • این روش درمانی و زیبایی، بدون نیاز به بیهوشی و به صورت سرپایی انجام شده و در مجموع، مدت زمانی بیش از 20 دقیقه طول نخواهد کشید.
  • تزریق فیلر به چانه در مقایسه با روش‌های تهاجمی مانند جراحی، ایمن‌تر بوده و هیچ گونه برشی در صورت فرد ایجاد نمی‌شود. تزریق فیلر چانه علاوه بر این، کاملا مقرون به صرفه و در مقایسه با روش‌های جراحی، گزینه مناسب‌تری است.
  • این روش نیازی به بستری شدن، بخیه کشیدن و یا سپری کردن دوران نقاهت نداشته و بیمار می‌تواند بلافاصله پس از تزریق، به کارها و روتین زندگی روزانه خود بپردازد. البته بهتر است، در صورت امکان بین یک تا دو هفته در منزل استراحت کنید تا نتیجه بهتری از تزریق فیلر خود بگیرید.

ماندگاری فیلر چانه

ماندگاری فیلر چانه، به عوامل مختلفی بستگی داشته که یکی از آن‌ها، نوع فیلر تزریق شده است و به همین دلیل بهتر است از بهترین ژل برای تزریق چانه استفاده کنید.

کاندیدای مناسب برای تزریق فیلر چانه

افرادی که یک یا چند مورد از ویژگی‌های زیر را داشته باشند، برای تزریق ژل چانه مناسب بوده و می‌توانند برای انجان آن اقدام کنند:

  • افرادی که چانه نامتقارن دارند.
  • افرادی که چانه‌های کوتاه، کوچک و یا عقب رفته دارند.
  • افرادی که دارای گودی، فرورفتگی، زخم و … در بافت چانه خود هستند.
  • کسانی که می‌خواهند فرم صورت خود را اصلاح کرده و یا به دنبال زاویه سازی فک هستند.
  • کسانی که پوست صورت‌شان در ناحیه چانه آویزان و افتاده شده و یا دچار چین و چروک شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *